Ibuprom dla dzieci Forte

produkt dostępny bez recepty, zawiesina,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

40 mg/ml

Opakowanie:

38,99 zł

(0,39 zł / ml)

Opis Ibuprom dla dzieci Forte

Ibuprom dla dzieci Forte to lek dostępny bez recepty w postaci zawiesiny doustnej zawierający ibuprofen w dawce. Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Przeznaczony jest dla dzieci od 3. miesiąca życia w bolesnym ząbkowaniu, gorączce oraz bólach różnego pochodzenia. Produkt nie zawiera glutenu cukru oraz barwników.

Kategorie Ibuprom dla dzieci Forte

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom dla dzieci Forte

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom dla dzieci Forte

  • Substancja czynna: ibuprofen w dawce 40 mg/ml zawiesiny.

  • Substancje pomocnicze: sodu benzoesan (E 211), kwas cytrynowy, sodu cytrynian, sacharyna sodowa, sodu chlorek, hypromeloza 15 cP, guma ksantan, maltitol ciekły, glicerol, taumatyna (E 957), aromat truskawkowy (zawiera substancje identyczne z naturalnymi aromatami, naturalne aromaty, maltodekstrynę, cytrynian trietylu, glikol propylenowy i alkohol benzylowy), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Ibuprom dla dzieci Forte

Ibuprom dla dzieci Forte

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Pudroderm

zawiesina, 140 gramów

Dicoflor Ibsium

kapsułki, 20 kapsułek

65,99 zł

Juvit Multi

krople, 10 mililitrów

27,99 zł

Biogaia Protectis Baby

krople, 5 mililitrów

54,99 zł

Traumon

żel, 100 gramów

49,99 zł

Delicol krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

48,99 zł

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów

38,99 zł

Isonasin Septo

płyn, 20 ampułek 5 mililitrów

35,99 zł

Pipi Nitolic Zestaw przeciw wszom

zestaw, 1 zestaw: 2 x 50 ml + 2 x 20 ml + 20 ml + dodatki

69,99 zł

Camilia

płyn, 10 pojemników 1 mililitr

37,99 zł