Paracetamol Hasco

produkt dostępny bez recepty, zawiesina,

paracetamol

, Hasco-Lek

Dawka:

24 mg/ml

Opakowanie:

150 gramów
dostępny, cena 25,99 zł
25,99 zł

(0,17 zł / g)

Opis Paracetamol Hasco

Paracetamol Hasco to lek dostępny bez recepty w postaci zawiesiny doustnej, stosowany w leczeniu bólu i gorączki różnego pochodzenia. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol, który hamuje syntezę prostaglandyn w ośrodkowym układzie nerwowym, przez co działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Preparat jest wskazany w leczeniu gorączki i bólu, np. po zabiegach chirurgicznych, związanym z wyrzynaniem się zębów, bólu głowy, a także dolegliwości towarzyszących reakcji organizmu na szczepionkę. W przypadku niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia (o masie ciała do 4 kg) przeznaczony jest do leczenia objawowego gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Kategorie Paracetamol Hasco

Podmiot odpowiedzialny Paracetamol Hasco

Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
ul. Zmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław
PL
hasco@hasco-lek.com.pl

Składniki Paracetamol Hasco

  • Substancja czynna: 120 mg paracetamolu (Paracetamolum) w 5 ml zawiesiny.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, guma ksantan (E 415), kwas cytrynowy jednowodny (E 330), sacharyna sodowa (E 954), sodu benzoesan (E 211), sodu pirosiarczyn (E 223), aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Paracetamol Hasco

Paracetamol Hasco

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Pudroderm

zawiesina, 140 gramów

Traumon

żel, 100 gramów

49,99 zł

Ibufen

czopki, 5 czopków

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

37,99 zł

Theraflu ExtraGRIP

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

39,99 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

16,99 zł

Cefalgin Migraplus

tabletki, 10 tabletek

Procto-Glyvenol

krem, 30 gramów

36,99 zł

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

51,99 zł

Diky 4%

aerozol, 25 gramów

46,99 zł